Měna:  EUREUR  CZKCZK

DOPRAVA ZDARMA
u všech objednávek nad 1500.- Kč

Jsme výrobci

Vyrábíme dálkové ovladače, vyvinuli jsme vlastní české řešeníLevná doprava v ČR a do celého světaPosíláme i na SlovenskoVždy najdeme řešení, nenecháme vás bez ovladače20 let opravujeme elektroniku

 

Jak to začalo?

Na začátku našeho podnikání jsme opravovali televizory a některé přiložené dálkové ovladače byly rozkousány pejsky, ztraceny při stěhování nebo se úplně smazaly popisky na tlačítkách, staly se z nich neopravitelné. A když už originální ovladače nešel koupit, museli jsme najít jiné řešení. Vyrobili jsme si náš vlastní dálkový ovladač. Pak druhý, třetí pátý a pak stovky. Tisíce. Desetitisíce. Dnes máme 80 000 dálkových ovladačů skladem a zásobujeme celý svět. 

 

Přeprodávat cizí nebo vyrábět vlastní? 

Jasně, existovaly univerzální dálkové ovládání, ale ty se nám vracely na reklamacích, protože některá tlačítka nefungovala a nebo úplně chyběly některé funkce. Jediným řešením bylo použít tělo jiného ovladače a do něj naprogramovat správné kódy tak, aby fungovaly všechny funkce na všech tlačítkách. Takže jsme si nechali vyrobit vlastní dálkový ovladač, do kterého umíme nahrát všechna tlačítka z originálního ovladače. 

 

Vyrábíme ovladače na míru

Postup je jednoduchý, ale pracný, jak už to tak bývá. Pomocí speciálního zařízení načteme kód z jednotlivých tlačítek původního ovladače. Tlačítko po tlačítku. Tyto kódy z originálního ovladače se uloží do naší databáze, ve které je přes 5000 originálních dálkových ovladačů ke snad všem výrobkům, které používají pro ovládání infračervené diody. Tuto technologii určitě znáte jako IR, (Infra, Red), kdysi dááávno se používala na mobilech k synchronizaci kontaktů. Jo, to bylo ještě před Bluetoothem. A vida, tato technologie se kvůli nenáročnosti na spotřebu a blbuvzdornosti používá dodnes. 

 

Speciality a nová řešení

Protože naši zákazníci potřebovali ovladač nejen k televizi, přišly na řadu i verze s jinými tlačítky pro další kategorie elektroniky. Vznikla verze s rozvržením tlačítek pro audio receivery, satelity a DVD přehrávače. Velmi se nám osvědčil ovladač s laserovým ukazovátkem, který je kromě ovládání prezentací umí silnou červenou tečkou na promítacím plátně zvýraznit to, o čem přednášející právě mluví. Ale největší radost z laserového ukazovátka mají kočky. Tím že jsme použili kvalitní laserovou diodu a napájení zajišťují dvě tužkové baterie, tak je to zábava na velmi dlouhou dobu. 

 

Vlastní kombinace TV+Klima

S rozmachem klimatizací pro domácnosti se zvýšily dotazy na náhradní dálkové ovladače pro klimatizace s integrovaným displejem a senzorem teploty. Ty jsou právě ve fázi funkčních vzorků které testujeme. V prodeji by měly být před koncem roku 2017.


Zasíláme na Slovensko
 
w
Oboustranný magický ovladač s klávesnicí a senzorem pohybu!