Měna:  EUREUR  CZKCZK

DOPRAVA ZDARMA
u všech objednávek nad 1500.- Kč

Servis elektroniky

Vyrábíme dálkové ovladače, vyvinuli jsme vlastní české řešeníLevná doprava v ČR a do celého světaPosíláme i na SlovenskoVždy najdeme řešení, nenecháme vás bez ovladače20 let opravujeme elektroniku

Každý byznys se vyvíjí. Začalo to v roce 1992 malou prodejnou náhradních dílů se servisem televizorů a teprve až v průběhu 2009 jsme spustili e-shop s dálkovými ovladači. E-shopy už jsou dva, ale elektroniku opravujeme nepřetržitě už dvacet let. 

Dvacet let servisu

V posledních letech téměř všechny servisy elektroniky v Ostravě zmizely, takže hodně zákazníků začalo chodit k nám. Zatím tedy nebyl důvod tento servis zrušit a i nadále opravujeme veškerou domácí elektroniku i dálkové ovladače, když je potřeba. 

 

Servis zůstane

Protože pro vývoj dálkových ovladačů potřebujeme spoustu nářadí, měřáků a speciálních nástrojů, nemáme důvod servis rušit nebo omezovat. Takže až vám přestane hrát zesilovač, fungovat televizor a nebo jiná elektronika, kontaktujte nás. Zjistíme co všechno tomu vžrobce má az dokumentaci a kolik asi bude stát oprava. 

 

Praxe

Právě díky opravám televizorů jsme se naučili odhalovat nejčastější příčiny, proč to nebo ono nefunguje. 

 

Zasíláme na Slovensko
 
w
Oboustranný magický ovladač s klávesnicí a senzorem pohybu!