Měna:  EUREUR  CZKCZK

DOPRAVA ZDARMA
u všech objednávek nad 1500.- Kč

Informace o firmě

 

Neprodáváme dálkové ovladače. Prodáváme řešení. Chceme jen spokojené zákazníky. 

 

Jak fungujeme

Sídlíme ve vlastních prostorech s kamennou prodejnou a skladem pro 50 000 ovladačů, které rozesíláme po stovkách denně po celé ČR, Slovensku a do zahraničí. 

 

Osobní kontakt

V desítkách tisících modelů dálkových ovladačů se 99% našich zákazníků nemůže nikdy vyznat, takže velmi často pomáháme prostřednictvím online chatu nebo telefonicky. S našimi zákazníky tak udržujeme osobní vztah. Když se nám tedy nepodaří správně po telefonu rozpoznat verzi firmware a omylem pošleme nesprávný ovladač, samozřejmě že náklady na poštovné při výměně platíme my. Je to ročně v jednotkách případů, takže se nemusíte bát, vždy budete mít ve výsledku funkční 100 % ovladač, i kdyby to mělo být na dvakrát. 

 

Odborník

Vaši objednávku přijme zkušený Jakub, který navrhne lepší řešení, pokud si myslí, že existuje lepší řešení. Stejně tak Jakub bude odpovídat na vaše dotazy na Poradně, jeho úkolem je nabídnout nejlepší řešení pro někoho, kdo nezná všechny možnosti a potřebuje pomoc odborníka. 

 

Zabalit a odeslat

Ve skladu dohledá a pečlivě zabalí měsíčně tisíce zásilek Matěj a jeho tým. Pokud se tedy občas přehmátne, odpusťte mu prosím. Napodruhé vám to určitě pošle správně. Přeci jenom, objednávku, kterou nám pošlete před 15 hodinou, musí najít ve skladu, zabalit a odeslat, ještě než půjde domů. 

 

Podpora a e-shop

Každý den ve světě vznikají nové a nové modely dálkových ovladačů. Lukáš je po otestování aktualizuje nabídku ovladačů na webu a pomáhá vám když se vám zrovna něco nedaří na webu najít. Je to náš nejrychlejší počítač, odpovědi nehledá, všechno ví z hlavy. 

 

Reklamace

Když něco nefunguje jak má, bude to řešit Markéta na reklamačním oddělení. Markéta pomáhá i těm, kdo nemají přístup k internetu a objednávají po telefonu (mobil: 774 778 797, po-pá, 8:00-16:30). Pokud na internetu najdete špatné hodnocení od zákazníka, který si od nás něco koupil, pak se stalo to, že nemluvil s Markétou. Právě ona je zde proto, aby jsme měli jen spokojené zákazníky. Proto vracíme peníze, bez ptaní vyměňujeme za jiný kus nebo nabídneme jiné řešení. 

 

Vrácení peněz

Je to hlavně proto, že jedna negativní recenze jde vidět mnohem více, než ty tisíce kladných - kladné recenze ale obvykle nikdo nepíše. Proč by se tím ještě zabýval, když je jeho problém vyřešen, že ano. A to, že některým vrátíme peníze nebo problém vyřešíme a on už své hodnocení nezmění a špatné hodnocení zůstává viset na očích všem, my už neovlivníme. Skvělé je to, že vždy, když na takovou situaci narazíme, dáváme si ještě větší pozor, abychom udělali vše správně hned napoprvé. Takže díky za všechny negativní recenze, bez nich by to tak nějak ...nebylo ono :-) 

 

Vlastní vývoj

Kateřina se po dokončení Fakulty elektrotechniky VŠB-TUO věnovala firmě svého otce. Vytvořila know-how, kterým zjednodušujeme život tisícům spokojených zákazníků. Navrhla řešení vlastního dálkového ovladače s vlastní registrovanou ochrannou známkou General. 

 

Dvacet let práce

Ručně kus po kusu jsme vytvořili databázi programů pro tisíce dálkových ovladačů a udržujeme je stále aktualizované. Každý týden tedy do našeho eshopu přibývají nové a nové modely dálkových ovladačů. Už jich máme v počítači přes 5000. Data z těchto ovladačů pak naprogramujeme na míru do ovladačů General, popřípadě se snažíme najít nejlepší možné řešení. Divíte se, že levné univerzální ovladače nefungují? Teď už víte, že je to proto, že v sobě nají software několik let starý, který nemusí fungovat úplně jak čekáte. Víme to, protože nás naši zákazníci žádají o pomoc vyřešit to, co na těchto levných ovladačích ze supermarketů nefunguje. 

 

Export

Že svou práci děláme dobře, usuzujeme z toho, že čtvrtina objednávek směřuje do zahraničí. Pro objednávky do zahraničí použijte eshop www.remote-control-world.eu. Naše české know-how objednávají zákazníci z Austrálie, Velké Británie, Indie, Německa, Ruska a ze severských zemí. 

 

Řešení na míru

Neprodáváme programovatelné dálkové ovladače. My pro naše zákazníky naprogramujeme náš vlastní dálkový ovladač, o kterém víme, že je kvalitní, protože spokojení zákazníci se neozývají a pokud někomu něco nefunguje, snažím se to řešit. Tento náš přístup se nám osvědčil, naši zákazníci jej oceňují. 

 

Pokračujte na Názory zákazníků nebo na chat online Poradny za Jakubem (vpravo dole na stránce)

 

Historie firmy

Firmu založil 1991 Ing. Jaromír Nárožný-VAT Elektronic (elektrotechnická fakulta VUT Brno), v roce 2009 byla firma převedena na VAT Elektronic, s.r.o., jednatel Bc. Kateřina Kulhánková, rozená Nárožná (Fakulta elektrotechniky a informatiky VŠB-TUO).

 

Back

Zasíláme na Slovensko
 
w
Oboustranný magický ovladač s klávesnicí a senzorem pohybu!