Měna:  EUR  CZK

DOPRAVA ZDARMA
u všech objednávek nad 1500.- Kč

Informace o firmě

O firmě VAT Electronic s.r.o. - DÁLKOVÉ OVLADAČE:
Nakupujete u seriózní rodinné firmy s mnohaletou tradicí. Od roku 1991 fyzická osoba Ing. Jaromír Nárožný-VAT Elektronic (elektrotechnická fakulta VUT Brno). Převedeno v roce 2009 na VAT Electronic s.r.o. nyní jednatel Bc. Kateřina Kulhánková rozená Nárožná (Fakulta elektrotechniky a informatiky VŠB-TUO)
Firma má servisní zázemí ve vlastních prostorech s kamennou prodejnou.
Naše firma vždy dodržuje platné zákony a snaží se vycházet zákazníkovi vstříc i nad rámec požadavku zákona. Neprodáváme jen "housky na krámě", ale ve většině případů prodáváme vlastní výrobky nebo alespoň zbozí ke kterému přidáváme vlastní desetletími a dvěmi generacemi Nárožných získané Know-How. Naši technici nejsou obyčejnými prodavači ale odborníky, kteří těží  z mnohaletých zkušeností ze servisu a oprav spotřební elektorniky.
Dálkové ovladání čehokoliv nás baví, neustále získáváme nové a nové poznatky, naše znalosti prohlubujeme a jejich databázi denně rozšiřujeme. V tomto oboru jsme českou odbornou veřejností uznáváni jako největší odborníci specializovaní na problematiku IR dálkových ovladačů. Zásobujeme jimi odborné servisy, elektroobchody i velké dovozce spotřební elektroniky.
Na trhu se však téměř každý den objevují nové značky a nové modely spotřební elektroniky. Proto se vyjímečně může stát, že se i my spleteme při výběru správného typu dálkového ovladače (např. proto, že některé modely mají 2 nebo i 3 verze firmware) a dodáme omylem nesprávný/nefungující ovladač. V takovém případě neseme však všechny náklady spojené s výměnou ovladače za správný typ. Zatím se nestalo, že bychom nenašli řešení. Nikdy se s námi žádný zákazník nemusel soudit, vždy problém vyřešíme k jeho spokojenosti tak, aby všechny názory na náš obchod byly jen pozitivní. Vždyť jeden nespokojený zákazník nám dokáže odradit desítky dalších potenciálních zákazníků.

A to je naše krédo na kterém zakládáme naše podnikání.

Děkujeme Vám za návštěvu našich stránek a přejeme Vám příjemný den.

 

Back

 
width