Měna:  EUREUR  CZKCZK

DOPRAVA ZDARMA
u všech objednávek nad 1500.- Kč

Genius Remote 300 - Dálkový ovladač pro multimediální PC

Cena s DPH 21% : 450 Kč
Cena bez DPH 372 Kč
Kód: Remote300
Dostupnost:Skladem 0 ks
Záruční doba:2 roky záruka
Garance vrácení peněz do 14 dní.
Výrobce: GENIUS
 
ks
POŠTOVNÉ PŘEVODEM: 60 Kč
POŠTOVNÉ DOBÍRKA: 95 Kč
POŠTOVNÉ SK PŘEVODEM: 3.02 EUR
POŠTOVNÉ SK DOBÍRKA: 4.04 EUR

Baterie
Z důvodu nedostupnosti dálkového ovládání doporučujeme jako náhradu NOVÝ dálkový ovladač GENERAL MAGICGeneral Magic je nový, lepší a má více funkcí/možností.

PO OSOBNÍ ZKUŠENOSTI S TÍMTO OVLADAČEM JSME SE ROZHODLI VYŘADIT JEJ Z NABÍDKY. PO 4-MĚSÍČNÍM POUŽÍVÁNÍ NAŠÍM TECHNIKEM ZAČAL OVLADAČ POMALU ODCHÁZET OPOTŘEBENÍM. NEJPRVE PŘESTALO FUNGOVAT TLAČÍTKO PC. PO VÝMĚNĚ VODIVÉHO KONTAKTU ZTRÁCELY POSTUPNĚ CITLIVOST DALŠÍ TLAČÍTKA V DUSLEDKU VELMI TENKÉ VODIVÉ VRSTVY NA KONTAKTNÍCH PLOŠKÁCH TLAČÍTEK. JEDNÁ SE ROZHODNĚ O ŠPATNÉ MATERIÁLOVÉ ZPRACOVÁNÍ, KDE JE VELMI PRAVDĚPODOBNÉ, ŽE SE BUDE STEJNÝ PROBLÉM OPAKOVAT U VŠECH DALŠÍCH OVLADAČU OD TOHOTO MODELU.

Dálkový ovladač GENIUS Remote 300 je určené pro snadné ovládání Windows Media Center ve Windows Vista Home Premium a Windows Vista Ultimate. Krom toho je schopen naučit se ovládat až 3 další zařízení jako např. TV, DVD přehrávač, audio/video přijímač. * univerzální design padne do každé ruky * balení obsahuje: dálkový ovladač, IR přijímač pro USB port, 2xAAA baterie, manuál.Tento produkt byl přidán dne Středa 08. duben 2009.


Zasíláme na Slovensko
 
w
Oboustranný magický ovladač s klávesnicí a senzorem pohybu!